Sektörün Lider Müşteri Desteği - 7 / 24

Sandy Kasırgası 2012'de doğu ABD'yi vurduğunda, küresel seyahatte bir dalga etkisi oluştu. Gezegendeki neredeyse her yerden yapılan uçuşlar gecikmeli veya tamamen iptal edildi. Kurumsal seyahat yapmakta olan yolcular bu etkiyi özellikle hissettiler ve seçenek bulmak için zorlandılar.

Kurumsal seyahat ortağınız ABT ile seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz gecikmeler, iptaller veya planlarınızdaki ani değişiklikler gibi acil durumlarda deneyimli seyahat temsilcilerimize 7 gün 24 saat ulaşabilir ve sorunu hızla çözebilirsiniz.

ABT Mesai Sonrası Destek hizmeti, kurumsal seyahat çözümlerinde ayırıcı etkenlerden biridir. Bir uçuşu değiştirmeniz, kiralık araç rezervasyonunuzu uzatmanız veya farklı bir otel kullanmanız gerekebilir. Her durumda ABT, en iyi seçimleri belirlemenize ve seyahat güzergahında gerekli ayarlamaları yapmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızdadır.

Her Zaman, Her Yerde

Acil seyahat desteği için haftanın 7 günü günün 24 saati hizmet veren ABT 24/7 ekibi, seyahat dünyasındaki nüansları ve zorlukları bilen yüksek eğitimli ve tecrübeli temsilcilerden oluşmaktadır.

Eğitimli bir temsilcinin tecrübesi, havayolları, oteller, uluslararası hukuk ve diğer zorluklarla ilgili tüm sorunları çözebilecek seviyededir. Aynı zamanda ABT, her şeyin şirket prosedürlerinize ve kurallarına göre izlendiğinden emin olmak için şirket seyahat politikalarınıza uygunluğu doğrulayabilir.